Благо 

Ассоциация христианских медсестер и волонтеров "Благо"

Главная задача Ассоциации - научить христианских медсестер и волонтеров ведению здорового образа жизни, профилактике заболеваний, заботе о людях с психологическими и психосоматическими проблемами, детей и инвалидов а также палиативной помощи.


Приветствую Вас Гость • Регистрация • Вход
Мобильная версия | 04:03, Пятница, 3.5.2024
ru uk en
Главная » 2012 » Октябрь » 10 » Семинар "Практические аспекты христианского служения"
16:37
Семинар "Практические аспекты христианского служения"
5-7 октября 2012 года «Ассоциацией христианских медсестер и волонтеров «Благо» был проведен семинар «Практические аспекты христианского служения»
в рамках учебного курса
«Основы христианского служения. Значение и роль медицинских работников и волонтёров»

Лекторы:
Пола Лилджа – Доктор медицинских наук. Организовала первую общину христианских медсестер в евангелисткой церкви «First Evangelical Free Church» в Фуллертоне, Калифорния, США, с 6 000 членами в конгрегации. Организовала   
программу христианских медсестер совместно с Техасским  Университетом, Институтом изучения процессов старения. 
Теория исцеления и целостности

Протоиерей Николай Ильницкий – Председатель Правления «Ассоциации христианских медсестер и волонтеров «Благо», основатель центра «ЛОГОС».
Практические аспекты молитвы


Памела Дандре – председатель Наблюдательного совета Ассоциации христианских медсестер и волонтеров «Благо», Представитель Международной Ассоциации христианских медсестер.
Мери Мартин -  Медсестра с 1993, специальность – христианская медсестра, Миннеаполис, США.
Забота о себе

Анатолий Владимирович Царенко –  кандидат медицинских наук, доцент кафедры паллиативной и хосписной медицины Национальной медицинской академии последипломного образования им. П.Л.Шупика, ведущий научный сотрудник Института паллиативной и хосписной медицины Министерства здравоохранения Украины, исполнительный директор Ассоциации Христианских медсестер и волонтеров «Благо». 
Валентин Леонидович Кулиниченко – доктор философских наук, профессор, заведующий кафедрой философии Национальной медицинской академии последипломного образования им П.Л. Шупика, член Наблюдательного совета Ассоциации христианских медсестер и волонтеров «Благо». 
Смерть и умирание. Медицинские и философские аспекты.

Отец Том – американский православный священник, закончил Семинарию и был посвящен в духовный сан в Православной Церкви, Семинария святого Тихона. Генеральный исполнительный директор хосписа «Лайтхаус», Нью Джерси, США.  Автор книг («Этот запах стал домом» - поэзия,    «Обращаясь к себе», «Вся дорога домой: рассказы о духовном росте в процессе умирания», «Следуя дорогой: Пособие для    пациентов хосписов и   их родных»,  «Входя в поток: Поэзия о Единстве»)  и множества статей на тему духовности, скорби,  процессе умирания.
Общение с больными и умирающими людьми.
Просмотров: 2185 | Добавил: admin | Теги: Практические аспекты христианского | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
avatar
1 atsarenko5546 • 15:22, 2015-05-10
СЕМІНАР «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ХРИСТИЯНСЬКОГО СЛУЖІННЯ» (М.КИЇВ)    
З 8 по 10 листопада 2013 року студенти-волонтери Дубенського медичного коледжу Воробей Наталія, Давидюк Іван, Попович Тетяна та викладач Бойко Людмила Миколаївна відвідали столицю. Приводом для такого візиту стало проведення  семінару «Практичні аспекти християнського служіння» Асоціацією християнських медсестер і волонтерів «Благо» в рамках навчального курсу «Основи християнського служіння. Значення і роль медичних працівників і волонтерів».              
   Головне завдання Асоціації: «Навчити християнських медсестер і волонтерів ведення здорового способу життя, профілактики захворювань, турботі про людей дітей та інвалідів  з психологічними та психосоматичними проблемами, а також надання паліативної допомоги». Анатолій Володимирович Царенко - кандидат медичних наук, доцент кафедри паліативної та хоспісної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, провідний науковий співробітник Інституту паліативної та хоспісної медицини Міністерства охорони здоров'я України, виконавчий директор Асоціації Християнських медсестер і волонтерів «Благо» провів ряд лекцій по даній тематиці.
Семінари та тренінги проводились  у Київському  Християнському центрі  реабілітації, соціального і духовного відродження "Логос". Сюди з’їхались волонтери майже з усіх куточків України: Запоріжжя, Ужгорода, Львова, Черкас, Рівного.
 Першою, хто зустрів нас із щирою і привітною посмішкою на вустах була Памела Дандре, американська медсестра, проживає в Україні з 2001 року. Вона є  Координатором по Україні Міжнародної організації християнських медсестер (" Faith Community Nursing " ). 
   У перший же день нашого візиту ми  прослухали лекцію Памели: «Практичні аспекти організації служіння». І познайомилися з американською гостею семінару Мері Мартін - представником асоціації «Благо» з міста Міннеаполіс, штат Мінесота, США . 
  У суботу ще одним приємним сюрпризом стало знайомство з Валентином  Леонідовичем  Кулініченком  - доктором філософських наук,  професором, завідувачем кафедри філософії Національної медичної академії, членом Наглядової ради Асоціації християнських медсестер і волонтерів «Благо», який розповів  про етико-юридичні аспекти боротьби з насиллям у сім’ї.
   Протоієрей Микола Ільницький - Голова Правління «Асоціації християнських медсестер і волонтерів «Благо», засновник центру «ЛОГОС»,  прочитав лекцію на тему «Дух. Душа і тіло молитва за інших людей». За словами отця Миколи, мудрість цілісності полягає в тому, що ми мудро ставимося до оглядання, слухання, думання, участі у чомусь, самих себе, бо в іншому випадку через нашу недбалість,  гріх нищитиме нашу особистість. І потрібно дбати про те,  щоб була єдність  духа,  душі і тіла.
   Змістовно і цікаво пройшов суботній вечір з Памелою Дандре і Мері Мартін: вони ще раз довели нам, як важливо дбати не лише про своє здоров’я,  а  й пацієнтів, які довіряють і покладають надії на медичного працівника. Саме до такого висновку дійшла наша команда, прослухавши лекцію англомовних колег: «Турбота про себе як метод профілактики емоційного здоров’я». 
   З великим  інтересом  присутні на семінарі переглянули матеріали, які підготували студенти-волонтери нашого коледжу про Дубенський хоспіс, історію його створення та практичну організацію діяльності.
   На завершення тренінгу  ми відвідали один із двох київських хоспісів. Поспілкувалися з пацієнтами, вислухали  важкі історії їх хвороби, підтримали добрими словами і роздали подарунки від центру «Логос». На зустрічі  з медичним персоналом хоспісу, який є досить молодим, але професійним,  поділилися  досвідом організації паліативної допомоги. 
   Цей семінар приніс багато нових емоцій, вражень, знань про аспекти й основи християнського служіння, значення і роль медичних працівників і волонтерів.

Для нас, як молодших медичних працівників,  є дуже важливим духовний аспект у догляді за важкими хворими. Отримані знання будуть корисні у нашій майбутній діяльності.

Попович Тетяна, учасник семінару,
студентка ІІ-ВЛ(9) курсу
avatar

Форма входа